| Height: | 2.56m |
| Width: | 1.8m |
| Length: | 3.23m |
| Fall Zone Area: | 26m2 |
| Free Height of Fall: | 0.60m |
| Height: | 2.56m |
| Width: | 1.8m |
| Length: | 3.23m |
| Fall Zone Area: | 26m2 |
| Free Height of Fall: | 0.60m |
| Height: | 2.56m |
| Width: | 2.67m |
| Length: | 4.98m |
| Fall Zone Area: | 30m2 |
| Free Height of Fall: | 1m |
| Height: | 2.56m |
| Width: | 2.67m |
| Length: | 4.98m |
| Fall Zone Area: | 30m2 |
| Free Height of Fall: | 1m |
| Height: | 1.53m |
| Width: | 1.65m |
| Length: | 3.62m |
| Fall Zone Area: | 25m2 |
| Free Height of Fall: | 0.34m |
| Height: | 1.53m |
| Width: | 1.65m |
| Length: | 3.62m |
| Fall Zone Area: | 25m2 |
| Free Height of Fall: | 0.34m |
