| Height: | 1.7m |
| Width: | 1.53m |
| Length: | 1.36m |
| Fall Zone Area: | 18m2 |
| Free Height of Fall: | 0.6m |
| Height: | 3.11m |
| Width: | 2.43m |
| Length: | 4.37m |
| Fall Zone Area: | 30m2 |
| Free Height of Fall: | 1.11m |
| Height: | 3.11m |
| Width: | 2.43m |
| Length: | 4.37m |
| Fall Zone Area: | 30m2 |
| Free Height of Fall: | 1.11m |
| Height: | 3.22m |
| Width: | 1.65m |
| Length: | 4m |
| Fall Zone Area: | 25m2 |
| Free Height of Fall: | 1.46m |
| Height: | 3.22m |
| Width: | 1.65m |
| Length: | 4m |
| Fall Zone Area: | 25m2 |
| Free Height of Fall: | 1.46m |
| Height: | 6.40m |
| Width: | 6.65m |
| Length: | 8.95m |
| Fall Zone Area: | 120.00m2 |
| Free Height of Fall: | 2.25m |
| Height: | 6.40m |
| Width: | 6.65m |
| Length: | 8.95m |
| Fall Zone Area: | 120.00m2 |
| Free Height of Fall: | 2.25m |
| Height: | 5.00m |
| Width: | 8.90m |
| Length: | 10.95m |
| Fall Zone Area: | 123.00m2 |
| Free Height of Fall: | 2.20m |
| Height: | 5.00m |
| Width: | 8.90m |
| Length: | 10.95m |
| Fall Zone Area: | 123.00m2 |
| Free Height of Fall: | 2.20m |
| Height: | 3.70m |
| Width: | 3.95m |
| Length: | 8.60m |
| Fall Zone Area: | 84.00m2 |
| Free Height of Fall: | 0.95m |
| Height: | 3.70m |
| Width: | 3.95m |
| Length: | 8.60m |
| Fall Zone Area: | 84.00m2 |
| Free Height of Fall: | 0.95m |
| Height: | 3.50m |
| Width: | 7.70m |
| Length: | 8.30m |
| Fall Zone Area: | 143.00m2 |
| Free Height of Fall: | 1.65m |
| Height: | 3.50m |
| Width: | 7.70m |
| Length: | 8.30m |
| Fall Zone Area: | 143.00m2 |
| Free Height of Fall: | 1.65m |