| Height: | 1.53m |
| Width: | 1.65m |
| Length: | 3.62m |
| Fall Zone Area: | 25m2 |
| Free Height of Fall: | 0.34m |
| Height: | 1.53m |
| Width: | 1.65m |
| Length: | 3.62m |
| Fall Zone Area: | 25m2 |
| Free Height of Fall: | 0.34m |
| Height: | 1.54m |
| Width: | 0.94m |
| Length: | 1.98m |
| Fall Zone Area: | 16m2 |
| Free Height of Fall: | 0.6m |
| Height: | 1.54m |
| Width: | 0.94m |
| Length: | 1.98m |
| Fall Zone Area: | 16m2 |
| Free Height of Fall: | 0.6m |