| Height: | 4.30m |
| Width: | 6.65m |
| Length: | 9.25m |
| Fall Zone Area: | 151.00m2 |
| Free Height of Fall: | 1.80m |
| Height: | 4.30m |
| Width: | 6.65m |
| Length: | 9.25m |
| Fall Zone Area: | 151.00m2 |
| Free Height of Fall: | 1.80m |
| Height: | 1.30m |
| Width: | 2.75m |
| Length: | 2.60m |
| Fall Zone Area: | 30.00m2 |
| Free Height of Fall: | 1.30m |
| Height: | 1.30m |
| Width: | 2.75m |
| Length: | 2.60m |
| Fall Zone Area: | 30.00m2 |
| Free Height of Fall: | 1.30m |
| Height: | 2.55m |
| Width: | 3.35m |
| Length: | 2.35m |
| Fall Zone Area: | 32.00m2 |
| Free Height of Fall: | 0.65m |
| Height: | 2.55m |
| Width: | 3.35m |
| Length: | 2.35m |
| Fall Zone Area: | 32.00m2 |
| Free Height of Fall: | 0.65m |
| Height: | 3.05m |
| Width: | 1.35m |
| Length: | 1.40m |

