| Height: | 8.02m |
| Width: | 6.43m |
| Length: | 4.70m |
| Fall Zone Area: | 47.1m2 |
| Free Height of Fall: | 2.4m |
| Height: | 8.02m |
| Width: | 6.43m |
| Length: | 4.70m |
| Fall Zone Area: | 47.1m2 |
| Free Height of Fall: | 2.4m |
| Height: | 1.69m |
| Width: | 1.61m |
| Length: | 3.12m |
| Fall Zone Area: | 25.84m2 |
| Free Height of Fall: | 1.69m |
| Height: | 2.69m |
| Width: | 6.50m |
| Length: | 3.17m |
| Fall Zone Area: | 59.22m2 |
| Free Height of Fall: | 2.69m |
| Height: | 7.72m |
| Width: | 7.66m |
| Length: | 5.19m |
| Fall Zone Area: | 57.5m2 |
| Free Height of Fall: | 2.10m |
| Height: | 7.72m |
| Width: | 7.66m |
| Length: | 5.19m |
| Fall Zone Area: | 57.5m2 |
| Free Height of Fall: | 2.10m |
