| Height: | 1.23m |
| Width: | 2.2m |
| Length: | 6.79m |
| Fall Zone Area: | 38m2 |
| Free Height of Fall: | 1m |
| Height: | 1.23m |
| Width: | 2.2m |
| Length: | 6.79m |
| Fall Zone Area: | 38m2 |
| Free Height of Fall: | 1m |
| Height: | 1.28m |
| Width: | 1.44m |
| Length: | 2.34m |
| Fall Zone Area: | 21m2 |
| Free Height of Fall: | 1m |
| Height: | 1.28m |
| Width: | 1.44m |
| Length: | 2.34m |
| Fall Zone Area: | 21m2 |
| Free Height of Fall: | 1m |
