| Height: | 2.18m |
| Width: | 1.94m |
| Length: | 2.87m |
| Fall Zone Area: | 28.99m2 |
| Height: | 1.26m |
| Width: | 0.80m |
| Length: | 3.84m |
| Fall Zone Area: | 26.03m2 |
| Free Height of Fall: | 1.20m |
| Height: | 1.26m |
| Width: | 0.80m |
| Length: | 3.84m |
| Fall Zone Area: | 26.03m2 |
| Free Height of Fall: | 1.20m |
| Height: | 1.25m |
| Width: | 1.09m |
| Length: | 1.12m |
| Fall Zone Area: | 16.85m2 |
| Height: | 0.54m |
| Width: | 1.0m |
| Length: | 1.0m |
| Fall Zone Area: | 16m2 |
| Free Height of Fall: | 1m |