| Height: | 1.23m |
| Width: | 2.2m |
| Length: | 6.79m |
| Fall Zone Area: | 38m2 |
| Free Height of Fall: | 1m |
| Height: | 1.23m |
| Width: | 2.2m |
| Length: | 6.79m |
| Fall Zone Area: | 38m2 |
| Free Height of Fall: | 1m |
| Height: | 0.85m |
| Width: | 0.32m |
| Length: | 0.87m |
| Fall Zone Area: | 7m2 |
| Free Height of Fall: | 0.6m |
| Height: | 3.11m |
| Width: | 3.38m |
| Length: | 6.61m |
| Fall Zone Area: | 49m2 |
| Free Height of Fall: | 1.11m |
| Height: | 3.11m |
| Width: | 3.38m |
| Length: | 6.61m |
| Fall Zone Area: | 49m2 |
| Free Height of Fall: | 1.11m |
| Height: | 0.78m |
| Width: | 0.42m |
| Length: | 0.73m |
| Fall Zone Area: | 7m2 |
| Free Height of Fall: | 0.6m |
| Height: | 0.78m |
| Width: | 0.42m |
| Length: | 0.73m |
| Fall Zone Area: | 7m2 |
| Free Height of Fall: | 0.6m |
