| Height: | 2.80m |
| Width: | 10.30m |
| Length: | 9.90m |
| Fall Zone Area: | 135.00m2 |
| Free Height of Fall: | 2.80m |
| Height: | 2.80m |
| Width: | 10.30m |
| Length: | 9.90m |
| Fall Zone Area: | 135.00m2 |
| Free Height of Fall: | 2.80m |
| Height: | 3.00m |
| Width: | 2.90m |
| Length: | 4.10m |
| Fall Zone Area: | 47.00m2 |
| Free Height of Fall: | 1.15m |
| Height: | 3.00m |
| Width: | 2.90m |
| Length: | 4.10m |
| Fall Zone Area: | 47.00m2 |
| Free Height of Fall: | 1.15m |
| Height: | 2.45m |
| Width: | 1.40m |
| Length: | 1.35m |
| Height: | 2.80m |
| Width: | 10.95m |
| Length: | 10.95m |
| Fall Zone Area: | 146.00m2 |
| Free Height of Fall: | 2.80m |
| Height: | 2.80m |
| Width: | 10.95m |
| Length: | 10.95m |
| Fall Zone Area: | 146.00m2 |
| Free Height of Fall: | 2.80m |

