| Height: | 2.55m |
| Width: | 3.35m |
| Length: | 2.35m |
| Fall Zone Area: | 32.00m2 |
| Free Height of Fall: | 0.65m |
| Height: | 2.55m |
| Width: | 3.35m |
| Length: | 2.35m |
| Fall Zone Area: | 32.00m2 |
| Free Height of Fall: | 0.65m |
| Height: | 3.00m |
| Width: | 4.15m |
| Length: | 6.20m |
| Fall Zone Area: | 66.00m2 |
| Free Height of Fall: | 1.15m |
| Height: | 3.00m |
| Width: | 4.15m |
| Length: | 6.20m |
| Fall Zone Area: | 66.00m2 |
| Free Height of Fall: | 1.15m |
| Height: | 5.05m |
| Width: | 4.10m |
| Length: | 13.00m |
| Fall Zone Area: | 119.00m2 |
| Free Height of Fall: | 0.95m |
| Height: | 5.05m |
| Width: | 4.10m |
| Length: | 13.00m |
| Fall Zone Area: | 119.00m2 |
| Free Height of Fall: | 0.95m |
| Height: | 4.60m |
| Width: | 2.50m |
| Length: | 2.45m |

